kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy - Elektronarzędzia

Firma: San-Pol (Wybierz)

Zadania: • Rozwój sprzedaży w wyznaczonym regionie poprzez budowanie relacji z dystrybutorami i klientami końcowymi • Przygotowywanie ofert produktowych • Monitorowanie i analizowanie rynku • Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych • Sporządzanie raportów Wymagania: • preferowane wykształcenie techniczne • wymagane doświadczenia w branży elektronarzędzi i narzędzi ręcznych • łatwość w nawiązywaniu kontaktów • umiejętność logicznego myślenia, samodzielność i konsekwencja w działaniu • dyspozycyjność • wysoka kultura osobista • prawo jazdy kat B Oferujemy: • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego • Atrakcyjny system wynagrodzenia • Pracę w młodym, dynamicznym zespole • Umowę o pracę (CV list motywacyjny), wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować drogą elektroniczną do dnia 15.02 2013 r. na adres : SAN-POL ul. Boya Żeleńskiego 8 35-105 Rzeszów e-mail: miroslaw.s@poczta.onet.eu Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości – „PH Rzeszów”

Pozostałe oferty pracy w firmie San-Pol
Etat Przedstawiciel Handlowy - elektronarzędzia w firmie: San-Pol miejsce pracy: Rzeszów 12-04-2013

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-03-2013
Wyświetleń: 1395