kandydatów

Etat Operator urządzeń - ciągacz

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

KOELNER RAWLPLUG IP SP. ZO.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator urządzeń - ciągacz
Miejsce pracy: Łańcut

Zadania szczegółowe:

  • ciągnienie drutu niezbędnego do produkcji i usług na poszczególnych maszynach oraz wykonywanie czynności bezpośrednio i pośrednio z tym związanych;
  • kontowanie i drukowanie metek;
  • taśmowanie drutu kalibrowanego na piec i usługi;
  • realizacja produkcji zgodnie z przyjętą technologią.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym;
  • uprawnienia  do  obsługi  suwnic  sterowanych z poziomu  roboczego;
  • uprawnienia energetyczne;
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji;
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań;
  • szkolenia pracownicze;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • inne: dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, karta Multisport, świadczenia pracownicze z ZFŚS.