kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: MDI ENERGIA S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 4839765, z dnia 2021-06-07

MDI Energia, firma notowana na GPW, lider branży OZE w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z Kierownikiem Projektu.
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja Budownictwo ogólne
  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy min. 5 lat
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlane
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności