kandydatów

Etat Tokarz cnc

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Tokarz cnc
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/21/0620
OBOWIĄZKI:
- obsługa tokarki CNC,- wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,- wykonywanie przezbrojeń,- kontrola jakości wykonanych podzespołów- dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji, przepisów i procedur,- współpraca z pozostałymi pracownikami w celu realizacji powierzonych celów,- dbałość o czystość na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

- doświadczenie w pracy na tokarce CNC- znajomość procesu obróbki mechanicznej- umiejętność doboru parametrów obróbki- dobra znajomość rysunku technicznego- znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych takich jak: suwmiarka, średnicówka zegarowa- umiejętność odczytywania dokumentacji- dobra wyobraźnia przestrzenna- precyzja, dokładność i metodyczność w pracy- dyspozycyjność i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie