kandydatów

Etat Technolog procesu lakierowania

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Technolog procesu lakierowania
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2370
OBOWIĄZKI:
Opracowanie technologii procesów realizowanych w Dziale Produkcji,Optymalizacja i dobór parametrów procesu,Analiza procesów technologicznych pod kątem ich automatyzacji, modernizacji,Udział w tworzeniu i nadzór nad planami działań stabilizujących proces,Tworzenie i weryfikacja norm materiałowych,Opiniowanie nowych projektów na każdym etapie,Czynny udział w tworzeniu technologii procesu lakierowania dla danego detalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: SZKOLENIE: TECHNOLOGIA NAPRAW LAKIERNICZYCH, WADY LAKIERNICZE W PROCESIE TECHNOLOGICZNYM, ZAGADNIENIE DOTYCZĄCE KOLORYSTYKI
Uprawnienia: ZARZĄDZANIE OPTYMALIZACJĄ PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Wymagania inne:

Znajomość norm i narzędzi jakościowych wykorzystywanych w tym procesie Znajomość procesów lakierowania / procesów produkcji Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Mechanika)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie