kandydatów

Etat Pracownik ds. utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracownik ds. utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2427
OBOWIĄZKI:
ORGANIZACJA I NADZOROWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z KALIBRACJĄ APARATURY KONTROLNO-POMIAROWEJ, NADZÓR NAD REMONTAMI I PRZEGLĄDAMI MASZYN PRODUKCYJNYCH ORAZ SYSTEMÓW POMOCNICZYCH, UDZIAŁ I NADZOROWANIE PROCESÓW REWALIDACYJNYCH URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH, UDZIAŁ W PROJEKTACH MODERNIZACYJNYCH, WDRAŻANIU NOWYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH I URZĄDZEŃ, PLANOWANIE I REALIZACJA ZAKUPU URZĄDZEŃ I CZĘŚCI ZAMIENNYCH, TWORZENIE DOKUMENTACJI WEWNĄTRZZAKŁADOWEJ (PROCEDURY, INSTRUKCJE), WSPÓŁPRACA Z SERWISAMI ZEWNĘTRZNYMI ORAZ UDT, NADZÓR NAD DOKUMENTACJĄ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ANALITYCZNE MYŚLENIE, PRECYZJA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ TECHNICZNYCH W OBSZARZE UTRZYMANIA RUCHU[Inne] : WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE (MECHANIKA, MECHATRONIKA, AUTOMATYKA). MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU ZWIĄZANYM Z UTRZYMANIEM RUCHU.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie