kandydatów

Etat Konstruktor w programach cad

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Konstruktor w programach cad
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2429
OBOWIĄZKI:
Modelowanie 3D przy użyciu oprogramowania Tekla Structures, w głównej mierze konstrukcje stalowe. Wykonywanie dokumentacji projektowej przy użyciu dostępnego oprogramowania.Współpraca z członkami zespołu projektowego.OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, elastyczny system pracy, możliwość pracy w systemie zdalnym lub mieszanym, dostęp do nowoczesnych technik i narzędzi projektowych, ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole,pracę przy dużych i innowacyjnych projektach realizowanych na całym świecie,możliwość ubezpieczenia grupowego; wyższe wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

samodzielnej pracy w programie Tekla Structures (wykonywanie dokumetacji projektowej, modelowanie 3D, koordynacja, wymiana danych pomiędzy programami) znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego oraz obowiązujących norm, umiejętność biegłego posługiwania się AutoCadem i MS Office, umiejętność Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność konstrukcje budowlane;Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym, umiejętność pracy w zespole, otwartość, kreatywność, komunikatywność i odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie