Etat Projektant konstrukcji budowlanych / starszy asystent projektanta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Projektant konstrukcji budowlanych / starszy asystent projektanta
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2469
OBOWIĄZKI:
Projektowanie konstrukcji budowlanych (stalowych, żelbetowych) - obliczenia statyczno- wytrzymałościowe oraz projektowanie połączeń w ramach konstrukcji stalowychTworzenie koncepcji projektowych, uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów, bieżące rozwiązywanie problemów techniczno-projektowychOpracowywanie dokumentacji technicznejNadzorowanie wszystkich etapów procesu projektowania w zakresie prac asystenckich, w tym kontrola jakości dokumentacji, weryfikacja projektów Prowadzenie uzgodnień projektowych wewnątrz organizacji oraz z KlientemWydawanie dyspozycji projektowych grupie asystentów, rozwój kompetencji zespołu projektowego Dotrzymywanie harmonogramów i budżetu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe, budownictwo. Minimum 5 letnie doświadczenie w pracach projektowych (wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie projektów wykonawczych)Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno budowlanej do projektowania bez ograniczeń w przypadku zatrudnienia na stanowisko Projektanta.Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień i problemów technicznych.Wiedza w zakresie wymiarowania konstrukcji, modelowania konstrukcji, umiejętność wykonywania obliczeń statycznych i dynamicznych, zestawień obciążeń, mile widziana wiedza z zakresu obciążeń sejsmicznych. Znajomość oprogramowania do analizy obliczeniowej konstrukcji (np. Robot Structural Analysis SCIA Engineer, IDEA StatiCA, RSTAB).Determinacja do rozwiązywania problemów inżynierskich, decyzyjność .Gotowość do wyjazdów na budowę oraz spotkań z Klientem.Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutemOferujemy: Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( umowa na czas określony 2 lata).Elastyczny system pracy, możliwość pracy w systemie zdalnym lub mieszanym. Dostęp no nowoczesnych technik i narzędzi projektowych.Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.Rozwój kompetencji, zdobywanie nowych umiejętności.Udział w dużych krajowych oraz światowych realizacjach.Możliwość ubezpieczenia grupowego

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie