kandydatów

Etat Grafik komputerowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2576
OBOWIĄZKI:
-opracowanie koncepcji oraz przygotowanie projektów graficznych materiałów informacyjno promocyjnych (m.in. ulotki, foldery, plakaty, katalogi itp.),-utrzymywanie kontaktu oraz przygotowanie plików graficznych materiałów reklamowych dla podwykonawców: m.in. drukarni itp. -przygotowywanie do druku publikacji książkowych i/lub innych materiałów, -przygotowanie grafik na potrzeby działań social media i na portale www pracodawcy (strona wydawnictwa, strona konferencji itp.), a także dla klientów spółki, -opracowanie projektów graficznych stron internetowych,-nagrywanie filmów z wydarzeń,-produkcja filmów reklamowych dla klientów spółki,-obsługa programów audiowizualnych/ programów graficznych na potrzeby obsługi projektów własnych spółki oraz projektów realizowanych dla klientów pracodawcy,-obróbka materiałów foto, video z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i sprzętów (programy graficzne, sprzęt fotograficzny, programy do obróbki dźwięki i obrazu), -obsługa foto i video wydarzeń konferencyjnych organizowanych przez pracodawcę, -prowadzenie projektów marketingowych: działania PR, działania media relations, obsługa redakcyjna portalu spółki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe kierunek / specjalność: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna lub informatyka lub marketing lub zarządzanie 2) umiejętności: znajomość i obsługa programów graficznych, audiowizualnych, umiejętność obsługi pakietu MS Office, umiejętność obsługi urządzeń audiowizualnych 3) doświadczenie zawodowe: w obszarze obsługi klienta, media relations, public relations

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie