kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Fabryka Mebli JARSTOL miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 4985327, z dnia 2021-06-22

Fabryka Mebli JARSTOL

Firma powstała w 1997 roku i od początku jest firma rodzinną. Jesteśmy dla klienta a nie odwrotnie. Tworzymy meble, które są solidne i ponadczasowe. Na bieżąco monitorujemy sytuację i rozwijamy się równomiernie z potrzebami naszych klientów. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Fabryka Mebli JARSTOL, wiodąca firma z branży produkcyjnej mebli systemowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: praca w terenie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciela sprzedaży.

Oferujemy szansę zostania twarzą jednej z najlepiej ocenianych firm oferującą meble systemowe. Nasze doświadczenie ma odzwierciedlenie w darzących nas zaufaniem naszych klientów.

Zakres obowiązków obejmować będzie:

  • odwiedzanie firm z wybranego terytorium w celu rozwijania sprzedaży i monitorowania rynku
  • opieka nad obecnymi klientami i budowanie dobrych relacji w branży
  • poszerzanie bazy klientów i raportowanie wyników pracy
  • uczestnictwo w spotkaniach branżowych
  • szukamy osób przedsiębiorczych i proaktywnych. Liderów, zmotywowanych na osiąganie wyników.
  • odpowiedni kandydat musi być świetnym, proaktywnym komunikatorem
  • w związku z tym, że praca ma charakter wyjazdowy i daje wysoką niezależność kandydat powinien być w stanie samemu narzucić sobie wysokie tempo pracy
  • preferujemy osób poszukujących stałej pracy na dłuższy okres czasu
  • doświadczenie w branży jak i zainteresowanie meblarstwem będzie tu mile widziane

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość programów Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego jest atutem

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do wykonania zadań a przede wszystkim markę która się broni i jest doceniana na rynku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2021
Wyświetleń: 313