kandydatów

Etat Menadżer ds. akwizycji gruntów

Firma: Commercial Point Sp. z o. o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 5015632, z dnia 2021-06-25

Firma Commercial Point zajmuje się przygotowaniem i realizacją projektów przemysłowych oraz komercyjnych.

Fundamentem działalności jest dynamiczne reagowanie na aktualne potrzeby rynku projektów komercyjnych w tym przede wszystkim projektów magazynowych oraz projektów handlowych.

Menadżer ds. akwizycji gruntów

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Analiza nieruchomości gruntowych pod komercyjne projekty inwestycyjne w sektorze magazynowo – produkcyjnym
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod inwestycje magazynowe na terenie całej Polski, a w szczególności w regionie śląskim, małopolskim oraz podkarpackim
  • Prowadzenie negocjacji warunków umów nabycia nieruchomości gruntowych
  • Przygotowywanie projektów umów, w tym umów notarialnych
  • Współpraca z kancelariami notarialnymi w zakresie zawarcia umów nabycia nieruchomości
  • Współpraca z jednostkami administracji samorządowej i rządowej w zakresie pozyskania dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji
  • Weryfikacja i przygotowanie nieruchomości w zakresie technicznym oraz dostępności komunikacyjnej
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji projektów
  • Bieżące raportowanie postępów projektów
  • Współudział w projektach na każdym etapie inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane: geodezja/ gospodarka przestrzenna/ ochrona środowiska/ techniczne/ budowlane/prawnicze
  • Podstawowa znajomość aspektów technicznych, dotyczących przygotowania projektów magazynowych i produkcyjnych, zagadnień z gospodarką przestrzenną i kwestii prawnych dotyczących obrotu nieruchomościami
  • Min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. w zakresie ekspansji pod sieci handlowe lub inne projekty deweloperskie)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • Duża dyspozycyjność

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w bezpiecznej, dynamicznie rozwijającej się branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia do wykonywania pracy