kandydatów

Etat Zastępca Kierownika Marketu

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Rzeszów

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Marketu
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • koordynowanie działalności oddziału firmy
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży
  • kierowanie pracą zespołu pracowników
Oczekujemy od kandydatów:
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach
Oferujemy:
  • zatrudnieni na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail.
7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozostałe oferty pracy w firmie Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Etat Asystent w dziale logistyki w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Rzeszów 16-02-2023
Etat Magazynier w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Rzeszów 09-02-2023
Etat Zastępca Kierownika Marketu w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Rzeszów 25-11-2022
Etat Elektryk (praca w delegacji) w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Rzeszów 03-11-2022
Etat Koordynator Działu Logistyki w firmie: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. miejsce pracy: Rzeszów 12-10-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-06-2021
Wyświetleń: 283