kandydatów

Etat Regular / Senior Producer

Firma: TeamQuest miejsce pracy: Rzeszów

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Nasz Klient to niezależne studio deweloperskie, producent gier z siedzibą w Warszawie oraz Rzeszowie. Posiadają profesjonalny zespół z doświadczeniem w tworzeniu gier - od tych niezależnych po gry AAA na wszystkich istniejących platformach. Poszukujemy osoby, która wesprze zespół w pracach nad niezapowiedzianą jeszcze grą, ambitnym narzędziem do wsparcia produkcji gier oraz przyszłymi projektami.

Regular / Senior Producer
MIASTO Rzeszów
Nr ref.: 46860#21060088
Zakres obowiązków:
  • Planowanie, kierowanie i kontrolowanie działań produkcyjnych
  • Określanie i zarządzanie priorytetami w celu zapewnienia realizacji celów projektu
  • Monitorowanie projektów, identyfikowanie i oceną ryzyka
  • Współpraca z outsourcerem i partnerami biznesowymi
  • Określanie i kontrolowanie velocity zespołu
  • Zarządzanie backlogiem
Wymagania:
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i ukończony przynajmniej jeden projekt komercyjny
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i optymalizacji zasobów
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Jira lub HacknPlan
  • Analityczne podejście przy rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętna organizacja swojej pracy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zamiłowanie do branży gamedev

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym lub zarządzania
  • Znajomość lean managementu
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie)
  • Możliwa całkowita praca zdalna lub w jednym z biur (Warszawa lub Rzeszów)
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a Twój feedback będzie wartościowy
  • Elastyczny czas pracy
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118