kandydatów

Etat Pracownik Helpdesk IT

Firma: Promison Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 5030442, z dnia 2021-06-28

Jesteśmy firmą w Grupie Kapitałowej o całkowicie polskim kapitale. Grupa Kapitałowa jest jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Grupa Kapitałowa zatrudnia ponad 1100 osób w 13 oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach, Białymstoku, Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i Zielonej Górze a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Pracownicy Grupy Kapitałowej to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i  poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Pracownik Helpdesk IT

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie pomocy z komputerami i aplikacjami
  • Proste prace administracyjne w zakresie rekonfiguracji połączeń sieciowych
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem usług IT w lokalnym biurze w tym w szczególności:
    • nadzór nad pracą sieci wi-fi w lokalnym biurze,
    • nadzór nad pracą usług systemu wydruku,
    • nadzór nad pracą urządzeń fizycznych IT i kontrola ich stanu.
  • Konserwacja sprzętu IT w tym komputerów osobistych.
  • Konfiguracja wstępna i przygotowanie do wydania komputerów osobistych i urządzeń mobilnych
  • Współpraca z administratorami II-giej linii wsparcia.

Wymagania

  • Znajomość systemu Windows Client wersji 8,8.1, 10, Apple Mac OS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z usługami systemowymi Windows.
  • Umiejętność weryfikacji problemów systemu operacyjnego w kontekście domeny Active Directory.
  • Podstawowa znajomość usług Windows Server – Active Directory, Group Policy, DHCP, DNS
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie rozwiązywania problemów aplikacyjnych.
  • Podstawowa znajomość zagadnień usług chmury Microsoft O365 i Azure
  • Znajomość zagadnień sieci LAN, adresacja IP,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych switch, router, access point (Cisco, HP, Ubiquiti)
  • Umiejętność pracy z ludźmi, wyrozumiałość i obycie z problemami technicznymi użytkowników.
  • Znajomość konfiguracji urządzeń mobilnych: iOS, Android.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji IT i komunikatów systemowych.
  • Prawo jazdy kat. B
MILE WIDZIANE:
  • Mile widziana znajomość systemów Linux, w szczególności Ubuntu, Debian.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia.
  • Pracę w godzinach 9:00- 17:00 (pełny etat).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2021
Wyświetleń: 358