kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Handlowiec
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2717
OBOWIĄZKI:
- zarządzanie wybraną grupą asortymentową, - samodzielne negocjacje handlowe oraz samodzielne podejmowanie decyzji, o wyborze odbiorców na podstawie cen, jakości i założonej strategii,- realizowanie planów sprzedażowych na terenie naszego kraju,- monitorowanie oferty cenowej i asortymentowej na rynku,- nawiązywanie relacji z klientami,- budowa bazy klientów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Czego od Ciebie oczekujemy:- dyspozycyjności w termine lipiec wrzesień,- dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo,- sukcesów podpartych realnymi osiągnięciami, - doskonałej znajomości produktów, które oferujemy (w trakcie rozmową z nami bądź gotowy na to, że zapytamy Cię o specyfikę produktów, którymi handlujemy),- dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel,- wzorowej organizacji swojego czasu pracy,- umiejętności analitycznego myślenia, odpowiedzialności i samodzielności.Co oferujemy:- nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności handlowych,- udział w szkoleniach wewnętrznych,- współpracę z opiekunem, który będzie Twoim mentorem,- poziom wynagrodzenia będzie zależał od Twoich umiejętności i zaangażowania w projekcie,- pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum Rzeszowa,- świetną atmosferę w kreatywnym i przyjaznym zespole,- dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy,- swobodny dress code, - pracę od poniedziałku do czawartku od 8-16, a w piątki od 7-15 (lubimy mieć szybciej weekend), - wyjazdy firmowe oraz imprezy integracyjne, - nowoczesne narzędzia laptop, telefon, - Pyszną kawę z ekspresu i dostęp do zdrowych orzeszków, pestek i suszonych owoców.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie