Etat Specjalista ds. zakupów (importu) z językiem angielskim

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. zakupów (importu) z językiem angielskim
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2710
OBOWIĄZKI:
Co będzie należało do Twoich podstawowych obowiązków: Stała współpraca z dostawcami i nadzór nad realizacją zawartych kontraktów. Współpraca z zespołem i udział w procesie przygotowania i realizacji zamówień. Udział w pracach zespołu w zakresie umów handlowych, negocjowania warunków dostaw i współpracy z dostawcami. Przygotowanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert. Koordynacja dostaw. Nadzór i koordynacja dostaw. Zarządzanie dostawami. Monitorowanie i analiza rynku, wyszukiwanie nowych dostawców. Kontrola terminowej realizacji zamówień , monitorowanie dostaw. Planowanie zaopatrzenia, kontrola i optymalizowanie stanów magazynowych. Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów zakupowych. Prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej procesów zakupowych w zakresie importu, surowców (faktury, dokumenty przewozowe, dokumentacja jakościowa surowca). Prowadzenie procesów reklamacyjnych z dostawcami. Budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami. Przygotowanie i obsługa wizyt i delegacji. Realizacja założonych celów zakupowych. Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Czego od Ciebie oczekujemy:Wykształcenia wyższego, Biegłej znajomości języka angielskiego na poziomie minimum C1 ( warunek konieczny),Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta (warunek konieczny),Znajomości zagadnień w obszarze zakupów i imporciePraktycznej znajomości MS Office, w szczególności programu Excel i Word, Samodzielności i konsekwencji w działaniu,Umiejętności podejmowania decyzji i samodzielnego działania pod presją czasuZdolności negocjacyjne poparte doświadczeniem Umiejętność budowania relacji biznesowych z dostawcami z całego świataDoświadczenia na podobnym stanowisku i znajomości branży spożywczej (mile widziane)Gotowości do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych,Komunikatywności,Umiejętności analitycznego myślenia, odpowiedzialności i samodzielności,Nienagannej kultury osobistej,Zorientowania na rozwój,Chęci do dalszego rozwoju i podnoszenia swoich umiejetności, Energii i otwartości na nowe wyzwania Prawo jazdy kat. B.Co oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu, o umowę o pracę lub kontrakt B2B,Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum Rzeszowa,Świetną atmosferę w kreatywnym i przyjaznym międzynarodowym zespole,Dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy,Swobodny dress code, Pracę od poniedziałku do czwartku od 8 do 16, a w piątki od 7 do 15 (lubimy mieć szybciej weekend), Wyjazdy firmowe oraz imprezy integracyjne, Nowoczesne narzędzia laptop, telefon, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Szkolenia i wyjazdy, które będą mieć wpływ na Twój rozwój osobisty, Pyszną kawę z ekspresu i dostęp do zdrowych orzeszków, pestek i suszonych owoców Bardzo prosimy, o przesyłanie CV w jęzku polskim oraz angielskim. Rozmowa rekrutacyjna będzie prowadzona również częściowo w języku angielskim. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie