kandydatów

Etat Serwisant urządzeń grzewczych

Firma: GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. miejsce pracy: Rzeszów

General Property Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się zarządzaniem i techniczną
obsługą nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów biurowych, handlowych i magazynowych. Otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu za rok 2014 i 2015 dla najdynamiczniej rozwijających się firm oraz Diamenty Forbesa 2016. Zostaliśmy również laureatem Eurobuild Awards 2016 uzyskując tytuł Firmy Roku z Sektora Facility Management w Polsce.

W związku w prowadzonymi projektami poszukujemy na stanowisko

Serwisant urządzeń grzewczych
Miejsce pracy: Rzeszów

Cel stanowiska

Nadzór i kontrola nad prawidłową, terminową i jakościową realizacja usług w zakresie serwisu kotłowni w tym: zapewnienie właściwej realizacji zadań i efektywnego dostarczania usług objętych ofertą spółki

Zadania wykonywane na stanowisku pracy

  • Terminowa i jakościowa realizacja usług objętych ofertą spółki w zakresie serwisu kotłowni.
  • Realizacja wyznaczonych celów,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, Dokumentacją Techniczno-Ruchową urządzenia i wymaganiami Klienta,
  • Montaż nowych urządzeń i instalacji wraz z pierwszym uruchomieniem gwarancyjnym
  • Przygotowaniem kotłowni do odbioru przez UDT i asysta przy UDT
  • Obsługa awarii w obiektach Klienta w systemie 24/7/365. Usuwanie skutków awarii oraz ich przyczyn.
  • Wykonywanie przeglądów instalacji gazowych, montaż i legalizacja systemu detekcji gazu, promienników i nagrzewnic
  • Obsługa serwisowa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów, remontów i wymiany (montaży/demontaży): urządzeń węzłów cieplnych (wymiennikowni, rozdzielaczy) , kotłów gazowych i olejowych, kotłów węglowych, urządzeń instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody.
  • Przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych,
  • Doradztwo techniczne, diagnozy techniczne, oceny stanu technicznego urządzeń,
  • Zakupy drobnych materiałów eksploatacyjnych,
  • Prowadzeniem gospodarki materiałowo-magazynowej
  • Prowadzenie gospodarki odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Inwentaryzacje urządzeń grzewczych

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Szkolenia z grupy SEP
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności oraz udział w systemie prowizyjnym
  • Profesjonalne narzędzia pracy

OCZEKIWANIA:

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Grupa 1 „E” – eksploatacja, Grupa 2 „E” – eksploatacja, Grupa 3 „E” - eksploatacja