Etat Praca w niemczech - cieśla, zbrojarz, murarz, pracownik bud.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Praca w niemczech - cieśla, zbrojarz, murarz, pracownik bud.
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2807
OBOWIĄZKI:
Wg danego zawodu: - wykonywanie szalowań i rusztowań murowanie wylewanie stropów montowanie elementów prace wykończeniowe orazrozbiórkowe przygotowanie, montaż i rozbiórka szalunków (cieśla)- przygotowanie i montaż zbrojeń (zbrojarz)- wykonywanie szalowań i rusztowań- wylewanie stropów, montowanie elementów- prace ogólnobudowlane- prace murarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania:• chęci do pracy,• doświadczenie zawodowe na danym stanowisku• samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjnośćOferujemy stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie w zł, transport na miejsce pracy i zakwaterowanie (od 1 do 3 osób w pokoju), wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą.Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.PRACA OD ZARAZ !

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 70 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie