kandydatów

Etat Analityk biznesowy / Koordynator projektów

Firma: Sagitum S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Sagitum to "IT dla Twojego biznesu".

Jesteśmy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wdrażają systemy ERP, workflow i wms.

Współpracujemy przy tym z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania COMARCH oraz WEBCON. Jesteśmy również autoryzowanym Partnerem firm: DataConsult, UseCrypt, Polcom oraz eq system.

Świadczymy usługi w zakresie konsultingu biznesowo-technologicznego oraz zapewniamy wsparcie w zakresie rozwoju infrastruktury IT, w partnerstwie z firmami tj.: Barracuda, HPE, Huawei, Fortinet, Microsoft, Veeam.

Usprawniamy codzienną pracę firm w zakresie automatyzacji procesów biznesowych, tj.:

  • Zarządzanie firmą
  • Elektroniczny obieg dokumentów
  • Business Intelligence
  • Zarządzanie produkcją
  • Zarządzanie magazynem
  • Robotyzacja procesów RPA.

Pomagamy klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów z funkcjonowaniem systemów oraz infrastruktury IT.

Oferujemy doradztwo w zakresie projektowania i rozwoju infrastruktury sprzętowej, zarządzanie i monitoring systemami serwerowymi i bazami danych, monitoring na poziomie sieciowym i aplikacyjnym, niezależne oprogramowanie do zabezpieczenia / zaszyfrowania danych oraz ochrony informacji wrażliwych i poufnych, zarządzanie środowiskiem IT, rozwiązania mobilne,E-commerce.

Nasi programiści tworzą dedykowane aplikacje biznesowe, współpracujące m.in. z systemami ERP.

Z sukcesem wspieramy klientów w budowaniu nowoczesnych przedsiębiorstw, które do zarządzania wykorzystują systemy ERP, workflow i wms. Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów informatycznych w obszarze MŚP. Jesteśmy polecani przez naszych klientów z branż: m.in. produkcyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, budowlanej i projektowej.

Łączymy pożądane na rynku kompetencje z zakresu digitalizacji procesów biznesowych oraz zarządzania środowiskiem IT. Współpracujemy w oparciu o partnerskie relacje.

Analityk biznesowy / Koordynator projektów
Miejsce pracy: Rzeszów
Kluczowe zadania:
  • Zbieranie i dokumentowanie wymagań;
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych;
  • Współpraca z Działem Programistycznym i Wdrożeniowym przy rozwijaniu systemów i implementacji nowych funkcjonalności;
  • Zrozumienie potrzeb użytkowników oraz zaprojektowanie rozwiązań dla Klientów;
  • Przygotowywanie specyfikacji implementowanych funkcjonalności;
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
MUST
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Umiejętność słuchania, zadawania odpowiednich pytań a następnie systematyzowania i przelewania na papier zebranej wiedzy w sposób precyzyjny i zrozumiały (forma dowolna);
  • Nie aplikuj jeśli nie potrafisz zadać w kontekście dowolnego obszaru szeregu pytań, a następnie zebrać i podsumować efekty z uzyskanych odpowiedzi :)
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, punktualność;

SHOULD
  • Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych;
  • Umiejętność identyfikowania powiązań i zależności między różnymi elementami systemu;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji;
  • Znajomość budowy i działania systemów klasy ERP, WMS, BPM;
  • Znajomość notacji BPMN/UML;
  • Wykształcenie wyższe;
COULD
  • Min. 3 lata doświadczenia w IT;
  • Znajomość procesów biznesowych w różnych branżach;
  • Znajomość narzędzi typu Trello, JIRA, MS Project;
  • Znajomość relacyjnych baz danych, podstaw MS SQL;
Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem;
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole;
  • Benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przeprowadzamy rekrutację stacjonarnie jak i online.
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sagitum S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.