kandydatów

Etat Operator Stacji Monitoringu Wizyjnego

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Operator Stacji Monitoringu Wizyjnego
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemów CCTV, weryfikacja wizyjna alarmów
  • dbanie o bezpieczeństwo na terenie monitorowanego obiektu
  • obsługa klienta w zakresie odbieranych sygnałów z monitorowanych obiektów,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

Oczekiwania:

  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • niekaralność,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • wdrożenie stanowiskowe, wsparcie techniczne i merytoryczne,
  • system pracy zmianowej.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności