kandydatów

Etat Automatyk - Elektronik

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

KOELNER RAWLPLUG IP SP. ZO.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Automatyk - Elektronik
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania szczegółowe:
  • serwisowanie urządzeń elektrycznych,
  • serwisowanie urządzeń sterujących /sterowniki PLC/ oraz komponentów automatyki,
  • serwisowanie  przyrządów pomiarowych, regulatorów temperatury, przetworników pomiarowych, czujników temperatury,
  • wykonywanie prac serwisowych elektrycznych i elektronicznych  maszyn, urządzeń i linii technologicznych,
  • raportowanie prowadzonych prac w systemie TPM,
  • wykonywanie przeglądów oraz prowadzenie zapisów w książkach przeglądowych urządzeń i obiektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – kierunek elektrotechnika, automatyka lub mechatronika,
  • podstawowa znajomość serwisowania i programowania sterowników PLC,
  • znajomość podstaw elektroniki oraz elektrotechniki
  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji do 1KV,
Mile widziane:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań,
  • szkolenia pracownicze,
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: karta Multisport, świadczenia z ZFŚS, dofinansowana kantyna zakładowa,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.