Etat Kierownik działu finsowo-księgowego z-ca głównego księgowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Kierownik działu finsowo-księgowego z-ca głównego księgowego
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3017
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie prawidłowego prowadzenia gospodarki finansowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Umiejętność organizowania i nadzoru pracy zespołu, przy prawidłowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej oraz rozliczeń podat. Dobra znajomość zagadnień finansowo-księgowych w dużych jednostkach gospodarczych oraz znajomość prawa spółdzielczego. Co najmniej 8 letni staż pracy w komórkach finansowo-księgowych, w tym 4 lata na stanowisku kierowniczym.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie