kandydatów

Etat Asystent Projektanta

Firma: MK2 Projekt Pracownia Konstrukcyjna Kwolek Maciej miejsce pracy: Łańcut

Ogłoszenie numer: 5182590, z dnia 2021-07-16

Kim jesteśmy:

Biuro zajmuję się opracowaniem dokumentacji z branży konstrukcyjnej dla różnego rodzaju budynków, zarówno mieszkalnych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej, jak i budynków przemysłowych. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, niekończący się proces rozwoju i samodoskonalenia oraz wzajemny szacunek i zaufanie.

Znajdziesz nas pod adresem: www.maciejkwolek.com

Asystent Projektanta

Miejsce pracy: podkarpackie / Łańcut

Opis stanowiska

  • Współpraca w przygotowywaniu dokumentacji projektowej od etapu koncepcji, przez projekty budowlane i przetargowe, aż po projekty wykonawcze,
  • Udział w koordynacji projektów podczas codziennej współpracy z biurami architektonicznymi,
  • Opracowywanie  przestrzennych i płaskich modeli obliczeniowych,
  • Analiza możliwości konstrukcyjnych przyjętych rozwiązań projektowych,
  • Współudział w sprawowaniu  nadzoru autorskiego

Wymagania

  • Ukończenie studiów I stopnia WIL na kierunku budownictwo,
  • Wiedza z zakresu mechaniki budowli i przedmiotów technicznych,
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Praca stacjonarna w biurze w Łańcucie

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Praca w zespole projektowym obiektów kubaturowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zdobycia uprawnień do projektowania

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 309