kandydatów

Etat Elektryk / Specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych

Firma: Solego miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 5295974, z dnia 2021-08-02

Solego

Chcesz się sprawdzić jako elektryk? Dołącz do naszego zespołu. Pracuj w branży która się rozwija najdynamiczniej, w której możesz odnieść spektakularny sukces.

Solego to generalny wykonawca farm fotowoltaicznych i instalacji przemysłowych. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu instalacji fotowoltaicznych.

Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarczamy naszym Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspieramy ich w realizacji projektów najwyższej klasy.

Mocna pozycja na rynku, którą zdobyliśmy w krótkim czasie, to wypadkowa kilku czynników:

doskonałej kadry specjalistów, która zna się na tym, co robi, niezawodnego sprzętu, doświadczenia we współpracy z monterami, które zaprocentowało dużymi realizacjami, w których wykorzystano nasz sprzęt,
profesjonalnego wyposażenia w aparaturę kontrolno-pomiarową.

Elektryk / Specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem, które cechują się pomysłowością, inicjatywą, rzetelnością, ambicją i samodzielnością. Dajemy możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń i zapoznania z nowoczesnymi technologiami w branży OZE.

Głównym zadaniem będzie montaż instalacji fotowoltaicznych w szczególności wykonanie robót elektrycznych tj. wykonywania tras kablowych, wykonywanie prac instalacyjnych, serwisowych i przyłączeniowych, składanie rozdzielnic oraz montaż i uruchamianie inwerterów, konfiguracja inwerterów do komunikacji z internetem.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość podstaw instalacji elektrycznych
  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych
  • gotowość do pracy na wysokości
  • gotowość do pracy w delegacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność w działaniu
  • silna motywacja do pracy
  • uczciwość
  • odpowiedzialność
  • uprawnienia SEP kat E

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od wyników pracy
  • szczególnie wysoko premiowane są osoby z doświadczeniem przy budowie instalacji fotowoltaicznych oraz bardzo dobrą organizacją pracy
  • godne warunki pracy
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dla osób spoza Rzeszowa służbowe mieszkanie
  • dajemy możliwość nadgodzin