kandydatów

Etat Ustawiacz wtryskarek

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Ustawiacz wtryskarek
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3375
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie czynności kontrolnych przygotowania wtryskarek i urządzeń peryferyjnych do pracy,- Ustawianie procesów wtryskiwania nowych detali, tworzenie nowych kart technologicznych wyrobów.- Ustawianie procesów wtryskiwania detali oraz wprowadzanie nastaw parametrów technologicznych zgodnie z kartami technologicznymi wyrobów.- Kontrola poprawności pracy maszyn, form wtryskowych, urządzeń peryferyjnych- Kontrola konfiguracji linii przygotowania i transportu tworzyw zgodnie z uruchamianymi i pracującymi wtryskarkami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

: Mile widziana umiejętność obsługi wtryskarek i robotów Engel / Victor / Ponar Żywiec, Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej: Wykształcenie min. średnie techniczne, Doświadczenie zawodowe w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, Umiejętność analizowania problemów[Inne] : Doświadczenie w pracy na produkcjiMile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie