kandydatów

Etat Konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej przez telefon

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej przez telefon
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3442
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązkówudział w realizacji kampanii sprzedażowejsprzedaż produktów firmy przez telefon,wysyłanie ofert e-mail,wprowadzanie zamówień do systemusporządzanie raportów z wykonanej pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy ze sprzedażą przez telefon, telefoniczną obsługą klienta mile widziane umiejętność budowania relacji z klientamidobra dykcja, swoboda i płynność wypowiedzidobra obsługa komputerasamodzielnośćodpowiedzialność i zaangażowaniechęć rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacjiprzyjazne nastawienie do ludzi i świataCV ze zdjęciem + list motywacyjny proszę wysłać na adres: rekrutacja@cmspolska.com. W tytule wiadomości proszę podać stanowisko na jakie się aplikuje. Proszę o umieszczenie na CV informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CMS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Boya-Żeleńskiego 25C, 35-105 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie