kandydatów

Etat Elektromechanik utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Elektromechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3584
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE KONSERWACJI, PRZEGLĄDÓW I REMONTÓW MASZYN I URZĄDZEŃ ZGODNIE Z WYMOGAMI TECHNICZNO-ORGANIZACYJNYMI OBOWIĄZUJĄCYMI W FIRMIE, INICJOWANIE DZIAŁAŃ USPRAWNIAJĄCYCH PRACĘ MASZYN, PROWADZENIE BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ, DIAGNOZOWANIE I NAPRAWA USTEREK ELEKTRYCZNYCH I MECHANICZNYCH, PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ KORYGUJĄCYCH I ZAPOBIEGAWCZYCH, REALIZACJA PRAC MODERNIZACYJNYCH PRZY MASZYNACH, URZĄDZENIACH ORAZ INSTALACJACH, ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, SKUTECZNOŚĆ I SYSTEMATYCZNOŚĆ W DZIAŁANIU, KONCENTRACJA NA POWIERZONYCH ZADANIACH WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE TECHNICZNE (MECHANIKA, ELEKTROMECHANIKA, MECHATRONIKA). ZNAJOMOŚĆ MECHANIKI, ELEKTRYKI I AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SEP GRUPA 1 (E i D) ORAZ DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU W FIRMIE PRODUKCYJNEJ.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20,24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie