kandydatów

Etat Webmaster

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Webmaster
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3597
OBOWIĄZKI:
Agencja interaktywna Testin szuka osoby do pracy na stanowisku Webmaster.Nasza firma działa w branży już niemal 10 lat i posiada ugruntowana pozycję na rynku.Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych, ich pozycjonowaniem, zleconymi działaniami w social mediach a także budowaniem marki w Internecie.Możemy pochwalić się dużą liczbą wykonanych realizacji, które stale poszerzają grono zadowolonych klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

-umiejętność tworzenia nowoczesnych frontendów w technice RWD- umiejętność tworzenia stron w oparciu o system Wordpress-umiejętność tworzenia customowych szablonów dla Wordpress- dobra znajomość PHP bardzo dobra znajomość CSS3, HTML5 -mile widziana dobra znajomość JavaScript mile widziana znajomość jednego z Responsive CSS Frameworks (np. Bootstrap, Foundation itp.) mile widziana znajomość zagadnień związanych z UX/UI

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie