kandydatów

Etat Pracownik biurowy- agent nieruchomości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracownik biurowy- agent nieruchomości
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2929
OBOWIĄZKI:

Do obowiązków stażysty należeć będzie: - czynności związane z obsługą gości, - obsługa programu komputerowego dotyczącego rezerwacji i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, - wykonywanie prac biurowych i administracyjnych w zakresie prowadzenia recepcji, - dbanie o porządek, - zawieranie umów stosowanych w obrocie nieruchomościami, - analiza rynku nieruchomości, - pozyskiwanie ofert i klientów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie