kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych dla firm

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę w placówce partnerskiej
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych dla firm

miejsce pracy: Rzeszów, Nr ref.: KBA/118/0821

mBank to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

Szukamy doświadczonego specjalisty, aby powierzyć mu obsługę naszych klientów firmowych. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych i firmowych (konta, kredyty, depozyty)
  • zarządzanie portfelem klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży usług bankowych, mile widziana wiedza z produktów bankowych dla klientów firmowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów
  • znajomość technik sprzedaży i lokalnego rynku
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunek ekonomiczny)

Nasza oferta to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Lokalizacja: oddział detaliczny mBanku, ul. Słowackiego 6, Rzeszów.