kandydatów

Etat Monter regalów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Monter regalów
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3830
OBOWIĄZKI:
• rozładunek materiałów z samochodu dostawczego• wstępny montaż ram, pionowe wstawianie ram, montaż belek, pionowanie i poziomowanie instalacji, kotwienie, montaż ochron ram i słupów• praca z urządzeniami takimi jak wiertarka, wkrętarka, odkurzacz, podnosniki nożycowe,transpalety• kontrola realizacji prac• dbanie o przestrzeganie zasad BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH

Wymagania inne:

PLATFORMY NOŻYCOWEOczekujemy:• sprawności fizycznej• doświadczenie w montażu regałów• prawo jazdy kat. B (mile widziane)• uprawnień na wózki podnośnikowe (mile widziane)• gotowści do pracy wyjazdowej (praca od poniedziałku do piątku)• zdolność do pracy powyżej 3m.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie