kandydatów

Etat Serwisant/ monter urządzeń gastronomicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Serwisant/ monter urządzeń gastronomicznych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3865
OBOWIĄZKI:
Montaż elektrycznego oraz gazowego sprzętu gastronomicznegoAnalizę usterek oraz serwis techniczny urządzeń gastronomicznychPrzeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane : Uprawnienia elektryczne SEP G-1E, Uprawnienia gazowe SEP G-3 będą dodatkowym atutem. Praktyka w naprawie urządzeń AGD lub profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Umiejętność pracy w zespole. Wysoka kultura osobista. Prawo jazdy kat B, Znajomość specyfiki urządzeń chłodniczych będzie dodatkowym atutem.Oferujemy :Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.Niezbędne narzędzia pracy. Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.Adekwatne wynagrodzenie.Przyjazną atmosferę pracy.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie