kandydatów

Etat Bibliotekarzbiblioteka uniwersytetu rzeszowskiego,

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Bibliotekarzbiblioteka uniwersytetu rzeszowskiego,
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/3934
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa obsługa czytelnika w Wypożyczalni,- przygotowanie zbiorów bibliotecznych do udostępniania czytelnikom,- porządkowanie zbiorów znajdujących się w obrębie magazynów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe (mile widziane bibliotekoznawstwo i informacja naukowa),- praktyczna znajomość systemu Windows i pakietu MS Office,- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym oraz dyżury w soboty),- komunikatywność i kultura osobista,- umiejętność pracy w zespole.Dodatkowym atutem będzie:- umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym obsługę czytelnika,- znajomość systemu bibliotecznego Prolib.Oferujemy:- umowę o pracę na zastępstwo (z perspektywą stałego zatrudnienia),- zatrudnienie w największej bibliotece regionu,- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,- odpowiedzialną i interesującą pracę.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie