kandydatów

Etat Programista react

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Programista react
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4077
OBOWIĄZKI:
- Projektowanie oraz tworzenie rozwiązań w oparciu o technologie JavaScript oraz bibliotekę React.js- Budowa nowych oraz rozwój istniejących aplikacji SPA- Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz optymalizacja bieżących rozwiązań- Współpraca z osobami odpowiadającymi za backend- Dbanie o jakość kodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania:- Doświadczenie w realizacji projektów internetowych jako programista front-end (JavaScript)- Bardzo dobra znajomość języka JavaScript (>ES6)- Dobra znajomość frameworka ReactJS- Znajomość Webpacka, bibliotek Redux, StyledComponents- Podstawowa znajomość Node.je (express) i zagadnieniami związanymi z SSR- Umiejętność pracy z GITMile widziane:- Wykształcenie wyższe lub status studenta- Doświadczenie z ReactNative- Znajomość TypeScript- Umiejętność samoorganizacji pracy

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie