kandydatów

Etat Kierownik Sieci Lokalnych

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Kierownik Sieci Lokalnych
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,
  • doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników,
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
  • dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce z bezpłatną dostawą do wybranych dzielnic Warszawy,
  • wolontariat pracowniczy,
  • aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel.
…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Planowanie i realizacja sprzedaży w obsługiwanej grupie sieci lokalnych
  • Planowanie i realizacja sprzedaży w obsługiwanej grupie oddziałów dystrybutora
  • Bliska współpraca z Przedstawicielami Handlowymi dystrybutora
  • Negocjowanie długoterminowych kontraktów handlowych i promocyjnych
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Działami Zakupów sieci lokalnych
  • Bliska współpraca z Działem Marketingu Handlowego w zakresie tworzenia i egzekucji aktywności konsumenckich
  • Współpraca z Działem Finansów
  • Gromadzenie, analizowanie i prezentowanie danych o sprzedaży w trakcie spotkań z klientami, spotkań zespołowych
  • Wsparcie Przedstawicieli Handlowych obsługujących sklepy należące do sieci lokalnych
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Doświadczenie w strukturach sprzedaży poparte doskonałymi wynikami sprzedażowymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG
  • Wysoko rozwinięta umiejętność współpracy w zespole oraz w ramach struktury sprzedażowej
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność planowania budżetu promocyjnego
  • Żyłka przedsiębiorczości i determinację w działaniu
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne