kandydatów

Etat Kierownik Robót Drogowych

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Kierownik Robót Drogowych
Miejsce pracy:Rzeszów
Opis stanowiska
  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży drogowej bez ograniczeń,
  • doświadczenie w pełnieniu analogicznego stanowiska przy realizacji min. 1 zadania obejmującego budowę lub przebudowę dróg/ ulic od rozpoczęcia robót do ich zakończenia,
  • dobra znajomość AutoCAD i MS Excel,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność koordynacji firm podwykonawczych,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość udziału w prestiżowym kontrakcie S19 Rzeszów Południe-Babica
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • szeroki pakiet benefitów:

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”