kandydatów

Etat Opiekun dziecięcy/wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Opiekun dziecięcy/wychowawca
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4448
OBOWIĄZKI:
Praca w systemie zmianowym od 7-19 i od 19-7
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

Wymagania zawodowe: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą . Lub: wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacjiLub: ukończoną szkołę przygotowującą do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki.Osoba, która nie jest pozbawiona władzy rodzicielskiej, władza rodzicielska nie jest ograniczona lub zawieszona. Wypełniająca obowiązek alimentacyjny, jeżeli taki obowiązek posiada. Nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w tym z dziećmi niepełnosprawnymi oraz czynne prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie