Etat Specjalista ds. dziedzictwa kulturowego w centrum dziedzictwa kulturowego i informacji turystycznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Tyczyn

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. dziedzictwa kulturowego w centrum dziedzictwa kulturowego i informacji turystycznej "spichlerz" w tyczynie
Miejsce pracy: Tyczyn
Numer: StPr/21/4481
OBOWIĄZKI:
Najważniejsze obowiązki animatora kultury: organizowanie, dokumentowanie, archiwizowanie zajęć i wydarzeń kulturalnych, opracowywanie harmonogramów, planów, programów imprez, zajęć stałych, promocja działań filii przygotowywanie materiałów na stronę internetową, aktualizacja tablic informacyjnych, współpraca z instytucjami oraz lokalnymi organizacjami społecznymi w zakresie kształtowania życia kulturalnego, koordynowanie wynajmu pomieszczeń, organizowanie wydarzeń kulturalnych, opieka nad grupami stałymi, pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych, pozyskiwanie muzealiów, oprowadzanie po wystawie muzealnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania:wykształcenie wyższe mile widziane humanistyczne, muzealne lub artystyczne, praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office ( mile widziana znajomość programów graficznych) znajomość mediów społecznościowych i umiejętność pisania tekstów niekaralność, dyspozycyjność predyspozycje : do pracy z dziećmi, do pracy pod presją czasu, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, terminowość, wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, 2. Dodatkowe atuty:prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w pracy w instytucjach kultury, doświadczenie w organizacji imprez

Miejsce pracy:

Tyczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie