kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Księgowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4848
OBOWIĄZKI:
Do zakresu obowiązków na stanowisku należeć będzie: weryfikacja faktur pod względem formalnym i rachunkowym, księgowanie dokumentów; prowadzenie obsługi kasowej, w tym sporządzanie raportów kasowych; nadzorowanie i rozliczanie pobieranych opłat tytułem wstępów, oprowadzania, sprzedaży wydawnictw, pamiątek i innych; regulowanie zobowiązań finansowych; prowadzenie ewidencji księgowej w systemie księgowo-finansowym; wystawianie faktur sprzedażowych (m. in. faktury, faktury korygujące); obsługa kasy fiskalnej; przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne instytucji; prowadzenie ewidencji środków trwałych, pozostałych środków trwałych w użytkowaniu oraz wykazu użytkowników drobnego sprzętu; rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych, towarów, materiałów i wyborów gotowych; prowadzenie rozliczeń ilościowo-wartościowych towarów, materiałów i wyrobów gotowych oraz nadzór nad osobami materialnie odpowiedzialnymi za stan magazynów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: wyższe kierunkowe ekonomia, finanse i rachunkowość. Wymagania: znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, przepisów podatkowych oraz ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej; dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel); umiejętność analitycznego myślenia; komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole; zaangażowanie i pozytywne nastawienia do pracy.Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy. https://www.muzeum.rzeszow.pl/pl/

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie