kandydatów

Etat Grafik komputerowy dtp

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Głogów Małopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Grafik komputerowy dtp
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/21/4893
OBOWIĄZKI:
opracowanie księgi znaku wraz z elementami identyfikacji wizualnejprojektowanie elementów graficznych na potrzeb wewnętrzne i zewnętrzne organizacji,przygotowanie materiałów reklamowych i informacyjnych do druku,ścisła współpraca z wykonawcami takimi jak drukarnie, dostawcy materiałów i gadżetów, współpraca kreatywna przy projektowaniu stoisk i aktywności w ramach organizacji wyjazdów targowych, umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć i wideo,umiejętność tworzenia aranżacji/wizualizacji przestrzennych, umiejętność tworzenia nietypowych estetycznych gadżetów,doświadczenie w obszarze e-marketingu i socjal media

Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie