kandydatów

Etat Magazynier - wózkowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Magazynier - wózkowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4978
OBOWIĄZKI:
Do zakresu obowiązków pracownika należeć będzie: przyjmowanie na stan i wydawanie towarów z magazynów firmy, prowadzenie ewidencji magazynowej zgodnie z wytycznymi firmy, opieka nad powierzonym towarem, dbanie o stanowisko pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 715 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie