kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5037
OBOWIĄZKI:
• sporządzanie list płac, • sporządzanie umów oraz rachunków do umów zleceń, umów o dzieło,• prowadzenie spraw osobowych pracowników (akta osobowe),• rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy,• sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS ora innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami• sporządzanie dokumentów dla US,• rozliczenia z GUS, PFRON,• sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne,• rozwiązywanie bieżących spraw pracowników w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych,• współpraca z urzędami i organami kontroli,• aktywna współpraca i komunikacja z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: KADRY I PŁACE(ERP OPTIMA, PŁATNIK)
Uprawnienia: Kadry, płace i ubezpieczenia społeczne

Wymagania inne:

Znajomość zasad i przepisów regulujących naliczanie wynagrodzeń, Znajomość zagadnień i przepisów prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznychWymagane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym,

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie