Etat Doradca ds. Techniczno-Handlowych (kleje termotopliwe dla przemysłu)

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Rzeszów

Dla naszego Klienta, renomowanego dostawcy klejów termotopliwych dla przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy ds. Techniczno-Handlowych.

Doradca ds. Techniczno-Handlowych
(kleje termotopliwe dla przemysłu)
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w podległym obszarze (woj. opolskie, śląskie, małopolskie i podkarpackie).
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami i ich rozwijanie.
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów względem prowadzonej produkcji.
  • Proponowanie rozwiązań technicznych, zwiększających efektywność produkcji.
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych.
  • Udział w testach u Klienta (wraz z Technologiem firmy).
  • Realizacja założonych celów sprzedaży.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie prowadzonych testów oraz z działem wsparcia sprzedaży w zakresie przygotowywania ofert handlowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/rozwiązań technicznych, dedykowanych dla przemysłu. Doświadczenie w sprzedaży produktów chemicznych, będzie stanowiło dodatkowy atut.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, łatwość w budowaniu długofalowych relacji biznesowych.
  • Nastawienie na realizację celu.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie, będącej liderem rynku w Polsce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe.
  • Szkolenia techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Możliwość rozowju technicznego oraz awansu stanowiskowego.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód z mozliwością korzystania do celów prywatnych.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.