kandydatów

Etat Sprzedawca - kasjer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5247
OBOWIĄZKI:
Lokalizacja Rzeszów Okulickiego Rzeszów Paderewskiego Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),•Doświadczenie na podobnym stanowisku,•Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,•Gotowość do pracy w systemie zmianowym,•Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,•Rzetelność i zaangażowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,•Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system motywacyjny,•Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,•Bony/Paczki świąteczne,•Perspektywa rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie