Etat Opiekun dzienny-opieka domowa nad osobami starszymi (3/4 etatu)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Opiekun dzienny-opieka domowa nad osobami starszymi (3/4 etatu)
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/21/1206
OBOWIĄZKI:
Usługa obejmuje wspieranie osób starszych, potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego. Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego, pomoc w przygotowaniu posiłków, pomoc w utrzymaniu mieszkania w czystości, dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego, organizowanie zajęć poprawiających sprawność psycho-fizyczną, pomoc w rozwiązywaniu trudności życiowych.Sporządzanie dokumentacji: prowadzenie dzienników zajęć oraz wypełnianie innych dokumentów związanych z zajmowanym stanowiskiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

1.Kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w DPS., opiekun w ośrodku pomocy społ., lub osoba, która posiada doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych (zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego) i odbyła 80 godz. szkolenia z zakresu realizowanej usługi.2.Szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy, lub pomocy przedmedycznej.3. praca w godz. 8.00-16.00 lub 7.00-15.00

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie