kandydatów

Etat Młodszy bibliotekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Młodszy bibliotekarz
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5619
OBOWIĄZKI:
Do zakresu wykonywanych zadań na stanowisku należeć będzie:1)rzetelna, uprzejma i zachęcająca do korzystania z biblioteki obsługa użytkowników w systemie dwuzmianowym,2)inicjowanie i realizowanie nowatorskich form działań kulturalno edukacyjnych,3)tworzenie bazy komputerowej czytelników oraz bazy katalogowej,4)opracowanie i przygotowywanie zbiorów do wypożyczeń,5)prowadzenie dokumentacji związanej z udostępnianiem zbiorów,6)dbanie o estetyczny wygląd biblioteki,7)ochrona zasobów placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania:1)wykształcenie wyższe (preferowane bibliotekarskie lub pedagogiczne),2)doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,3)znajomość literatury polskiej i światowej, w tym literatury dla dzieci i młodzieży,4)biegła obsługa komputera (m.in.: Word, Excell, Power Point), urządzeń mobilnych i biurowych,5)znajomość programów graficznych,6)komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,7)kreatywność, otwartość na nowe zadania, umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność.Warunki pracy:1)praca w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie zmianowym, w tym w soboty,2)zatrudnienie w ramach umowy o pracę 3)praca w Filii bibliotecznej w Rzeszowie,4)wynagrodzenie zasadnicze 2 800,00 zł brutto,5)dodatek stażowy,6)pakiet socjalny.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie