kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac (wdrożenia systemów)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. kadr i płac (wdrożenia systemów)
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5633
OBOWIĄZKI:
wsparcie w zakresie obsługi Klientów po zakupie dedykowanego oprogramowania (przede wszystkim moduły służące klientom do obsługi zagadnień kadrowo-płacowych) w zakresie wdrożenia oraz konsultacji u Klientarealizacja projektów w zakresie instalacji i wdrażania wybranego systemu w oparciu o Twoją wiedzę z zakresu kadr i płacwsparcie merytoryczne u Klienta oraz serwis wdrożonych rozwiązań współpraca z zespołem z obszaru wdrożeń oraz innymi zespołami firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, ekonomiczne lub informatyczne, lub ukończone kursy z zakresu kadr i płac),znajomość relacyjnych baz danych SQL,znajomość systemów operacyjnych rodziny MS Windows,prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowychumiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów, zaangażowanie, kreatywność, systematyczność i odpowiedzialność, doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych lub usług serwisowych oprogramowania klasy ERP np. autorstwa firmy Comarch o nazwie: Comarch ERP XL i/lub "Comarch Optima", firmy Soneta o nazwie "enova365", lub inny zbliżony funkcjonalnie (np. MS Dynamics itp.) będzie dodatkowym atutem Co Tobie oferujemy:jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju ,pracę przy wymagających projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii na rynku informatycznym,pracę w organizacji z tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, która chce realizować ambitne i angażujące projekty , możliwość realizowania własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian dostęp do wiedzy, narzędzi, ekspertów z obszaru wdrożeń, możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od innych, współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie