kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/5640
OBOWIĄZKI:
Do zadań na tym stanowisku należy:Wykonywanie procesów produkcyjnych związanych z produkcją małych i średnich detali / komponentów lotniczychObsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej Sumienne wykonywanie zleconych zadań produkcyjnychDbałość o jakość produktu i stan powierzonego sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

aplikacja przez stronę www.cppploand.pl / zakładka karieraNasze wymagania Zaangażowanie, dokładność, przestrzeganie zasad produkcji oraz bezpieczeństwa pracyUmiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrego klimatu pracyPredyspozycje do wykonywania czynności manualnych Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowymMile widziane: -- uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, SEP - doświadczenie w pracy na produkcjiOferujemy:umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnychpracę w dynamicznie rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju i awansu zawodowego

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie