kandydatów

Etat Prawnik

Firma: Kancelaria Radcy Prawnego Barański Jacek miejsce pracy: Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Barański Jacek

Kancelaria posiada 25letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem spółek z branży budowlanej.

Prawnik
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • redagowanie umów, aneksów,porozumień itp. w oparciu o istniejące wzorce
  • weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy/aneksu/porozumienia
  • prowadzenie rejestru umów
  • archiwizacja umów i dokumentów oraz wprowadzanie ich do systemów informatycznych
  • udział w negocjacjach umów
  • bieżące konsultacje prawne dla Personelu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • status aplikanta mile widziany
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą prawną procesu inwestycyjnego mile widziana
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność,dokładność,odpowiedzialność,komunikatywność
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu 8 godzin ( 4 dni w tygodniu w przypadku Aplikanta)
Oferujemy:
  • wynagrodzenie do uzgodnienia
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B
  • zdobywanie doświadczenia w zespole radców prawnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-01-2022
Wyświetleń: 270