kandydatów

Etat Księgowa

Firma: PV System Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6454812, z dnia 2022-01-31

Dołącz do naszego zespołu. Pracuj w branży która się rozwija najdynamiczniej.

PV System to generalny wykonawca farm fotowoltaicznych oraz instalacji przemysłowych. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu instalacji fotowoltaicznych.

Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarczamy naszym Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspieramy ich w realizacji projektów najwyższej klasy.

Mocna pozycja na rynku, którą zdobyliśmy w krótkim czasie, to wypadkowa kilku czynników:

doskonałej kadry specjalistów, która zna się na tym, co robi, niezawodnego sprzętu, doświadczenia we współpracy z monterami, które zaprocentowało dużymi realizacjami, w których wykorzystano nasz sprzęt, profesjonalnego wyposażenia w aparaturę kontrolno-pomiarową.

Księgowa

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Księgowanie operacji gospodarczych

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Współpraca przy sporządzaniu deklaracji podatkowych (PIT,CIT,VAT) oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Prowadzenie rejestrów VAT

  • Współpraca przy zamknięciu miesiąca/roku

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pełnej księgowości

  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • Umiejętność sporządzania deklaracji PIT,CIT,VAT

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima

  • Sumienność i dokładność

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w największej na Podkarpaciu hurtowni fotowoltaicznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub na kontrakt
  • Premie zależne od wyników